KURUMSAL
1977 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sefer Ulaşlı tarafından küçük bir atölye olarak kurulan firmamız, bugün 2. Organize Sanayi Bölgesindeki üretim tesisimiz, merkez şubemiz ve inşaatı devam etmekte olan 5. Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2 yeni yatırımımızla birlikte, toplam 20.000 m2 alanda modern ve son sistem cihazları, alanında uzman personelleriyle üretim yapmaktadır.
AŞAĞI
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Sektörle birlikte hızla gelişen, kalite ve hizmet anlayışını çağdaş yapılanmayla birleştirerek geleceğe yatırım yapan çeyrek asırlık tecrübesiyle müşteriden almış olduğumuz güven ve destekle daha da gelişmek için her türlü gelişmeyi takip etmektedir.

 

Oldukça geniş olan faaliyet alanımızda ürettiğimiz başlıca ürünler, soğutmalı reyonlar, (açık, kapalı sütlükler, şarküteri reyonları, pasta reyonları), soğutma ve ısıtma sistemleri, merkezi soğutma sistemleri, soğuk hava depoları, soğuk oda kapıları, soğuk oda aksesuarları, raf sistemleri ve endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır.

 

Ürettiğimiz çevre dostu, enerji verimliliği yüksek olan ürünlerimiz, hizmetlerimiz, satış sonrası desteğimiz, sağladığımız güven, ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmayı sürdürmek, sektörümüzde teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm paydaşlarımıza sürdürebilir fayda sağlamayı temel misyonumuz olarak kabul ediyoruz.

Vizyon & Misyon
Vizyon & Misyon
Vizyon & Misyon

BUZDON, sektörünün en iyisi olarak üretimine devam ederek Türkiye’nin her noktasına ve dünya ülkelerine yaptığı ihracatla ‘lider grup’ konumuna erişmeyi ve pazarda her geçen gün daha da büyüyerek değerini artıran bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

 

Poliüretan dolgu sistemleri, CNC takım tezgahlar, anti şok ve IBS vakum cihazları ile teknoloji kullanımında bir adım önde üretim yapılmaktadır. Tüm ürünlerin proje ve tasarımı, temel amacımız olan kalite ve müşteri memnuniyetini hedef alarak yapılmaktadır.

Referanslar
Referanslar
Referanslar